О КОМПАНИИ

О Компании EVCI PLASTIK

НАЙБІЛЬШИЙ ВИРОБНИК ШЛАНГІВ І ТРУБ (ПВХ,ПЕ,ПП) В УКРАЇНІ

Компанія ТОВ «EVCI PLASTIK» створена в 1982 році у місті Ялова (Туреччина), є найбільшим виробником пластмасових виробів.

У 2003 році відкрили третій завод з виробництва шлангів та труб, у місті Харків, Україна.

Основний вид діяльності заводу - виробництво труб, шлангів, шпагат, канат, нитка. сільському господарстві та інших різних сферах.

У виробництві своєї продукції, ТОВ «EVCI PLASTIK» ставить перше місце якість виробів, що відповідає стандартам ISO 9001:2000, присвоєному 22.08.2003г. Вся продукція проходить суворий контроль якості.

Наша компанія використовує всі можливі передові технології, постійно стежить за нововведеннями та впроваджує їх у життя.

Ми не зупиняємось на досягнутих результатах, постійно прагнемо розвивати свою діяльність та освоювати нові ринки збуту шляхом розширення клієнтської бази в Україні та за кордоном.

Завжди готові запропонувати замовнику продукцію виготовлену за спеціальними технічними завданнями, тому ставимо на перше місце, індивідуальний. подход к каждому клиенту. Высокие мощности и современное оборудование позволяют нам изготовить высококачественные шланги и трубы, в любом объёме в кратчайшие сроки. Ассортимент производимых изделий постоянно растет.

Компанія відкрита для взаємовигідного співробітництва в галузі продажів шлангів, труби та нитки (ПВХ, ПЕ, ПП). Ця співпраця принесе вигоду всім учасникам. Інтелектуальний потенціал у поєднанні з досвідом, гнучкою та економічною політикою дозволяє впевнено дивитися у майбутнє

З повагою

Генеральний директор

ООО “Evci Plastik”

Recep EVCI

client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo